RAPLAMAA XI LASTEKOORIDE FESTIVAL 2016

VÄGA TORE FESTIVAL SAI. Pole aastaid olnud sellist, et lõpulaulu ajal lastel pisarad silmis on. Mul polegi päris täpseid sõnu seda väljendamaks – nüüd on see möödas ja selline kurbus mööduvusest … korraldasimegi fantastilise päeva ligi 200 lapsele.

Siin tagasiside Vana-Vigala koorijuht Silja Lasnilt ja Thea Paluojalt

Eile me vist kõik kallistasime ja tänasime Urvet enne kojutulekut, aga süda käsib ka siin listis veel kord sõna võtta ja öelda eilse toreda päeva eest suured – suured aitähhid Sulle, Urve! Sina ja Riinid saite hakkama suure ja sisuka asjaga! Usun, et Sa oled täna rahul ja õnnelik, kuid samas väga väsinud, sest alles me olime August 07 korraldatud ülilahedal segakooride päeval ja nii väikese vahega kaks suurt asja korraldada on paras väljakutse!

Minu laste poolne tagasiside oli eile super positiivne. Kui küsisin, mis neile kõige rohkem meeldis, öeldi nagu ühest suust, et kõik oli lahe! Ja mina ei kahetse karvavõrdki enda otsust kõigest hoolimata oma koori riismed lavale saata!
Kõigile kaasakannatajatele-õpsidele tahan öelda suur tänu toreda seltskonna eest ning Ehale muidugi jõudu järgmise festi korraldamiseks!

Ja Urve – terivita ja kiida oma The Notes´i kutte! See on imeline, mida nad teevad!

Tänulik SIlja

TÄNAN kõiki, eriti Urvet. Tahan samuti oma rahulolu tunnet jagada.

Loomulikult lähetan tänud ja naeratused kogu Urve korraldusmeeskonnale – ikka Pille ja Patrik ja teised. Ter. Thea
MA TÄNAN oma uskumatult kirgast lastekoori – milline püsivus hommikuses improproovis. kui armsasti kõlasite kontserdil ja õnnetriinud leidsid tänu teie hoolsusele omanikud.
MA KUMMARDAN teie ande ja leidlikkuse ja pühendumise ees: Patrik (see äpimaailma … need vanasõnad ülesandes fotolavastusele ja lõpuks see esitlus ja Ebamusicales ja kontsertmeisterlikkus), Mari-Liis, Auris ja Ats, Holger – hõissaa !!! – kõik toimis, massid liikusid ja olid õnnelikud. Markus – sümbiootilisuse võime Valtsiga andis tulemuseks töötoa, mis köitis 60 last korraga:) see on tase !!!
Festivali raamisid kõrgel tasemel vokaalgrupid – Ebamusicales avatseremoonia pärlina ja lõpus hullutas saalitäit neidusid vastupandamatu kolmik – The Notes.

Tänan festivali toimkonda ja töötubade juhte: Mari-Liis Reimand, Patrik Sebastian Unt, Auris Väli, Ats Hannes Õunapuu, Holger Ollema ja Markus Bachmann. Triin Saarele ja Valter Uusberg. Innustavalt haakus lõpus ka kooli uus huvijuht.IMG_0765